آنی رینز

Annie Raines

آنی رینز در سال ۱۹۶۹ نزدیک بوستون، ماساچوست متولد شد. او نواختن سازدهنی را وقتی هنوز به دبیرستان می رفت شروع کرد و در سال اول دانشکده به علت دنبال کردن موسیقی حرفه ای کاهش داد.

مسحور صدای مودی واترز(Muddy Walters)، والترز جاکوبز کوچک ( Little Walter Jacobs)، والتر بزرگ (Big Walter) و سانی بوی ویلیامسون ( Sonny Boy Williamson)، ساعت های مدیدی را صرف شنیدن و جذب موسیقی اساتید بلوز شیکاگو کرد.

او در کلوپ های محلی بوستون شروع به نواختن کرد و بعدها به شیکاگو رفت . جایی که پاین تاپ پرکینز ( Pinetop Perkins)، لوییز می یرز ( Louis Meyers) و جیمز کاتن ( James Cotton) را ملاقات و با آن ها هم نوایی کرد.

شهرت او به خاطر نواختن پرانرژی، پراحساس و ذوق و سلیقه اش، او را به یکی از پرطرفدارترین نوازنده های بلوز محلی روز در کنار کسان دیگری مانند شرلی لویز ( Shirley Lewis)، سوزان تدشی ( Susan Tedschi) و تاربوکس رمبلرز ( Tarbox Ramblers) تبدیل کرده است.

او کار خود را با استاد بلوز کانتری پاول ریشل ( Paul Rishell) در سال ۱۹۹۲ آغاز کرد.تا آن زمان آن ها یک گروه بودند که بلوز کانتری، بلوز شیکاگو، gospel جنوبی، می نواختند و در جشنواره ها و کنسرت ها و کلوپ ها در سراسر جهان آهنگ سازی می کردند.

آنی رینز و پاول ریشر
آنی رینز و پاول ریشر

آن ها به تازگی آلبوم “ Goin Home”و سومین CD گروهی آن ها ( که در آن آنی پیانو، ماندولین، وارگ هاموند هم نواخته ) را به همکاری Tone-Cool/Artemis روانه ی بازار کرده اند.

آنی رینز
آنی رینز

ارسال شده توسط naghmeh

 

منبع: خانه سازدهنی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *