برگزاری شانزدهمین سالگرد تاسیس خانه سازدهنی

تولد شانزده سالگی خانه سازدهنی

برگزاری شانزدهمین سالگرد تاسیس خانه سازدهنی

شانزدهمین سالگرد تاسیس خانه سازدهنی در سه شنبه شب، هفتم شهریور ماه ۱۳۹۶، و در کنار جمعی صمیمی از همراهان همیشگی، در سالن آمفی تئاتر آموزشگاه موسیقی نوای شهرآشوب، برگزار شد و با افتخار توانستیم شانزدهمین سالگرد در کنار هم بودنمان را جشن بگیریم.

موسس خانه سازدهنی
شهرام شادان فر در شانزدهمین سالگرد تاسیس خانه سازدهنی

شروع مراسم

مراسم با به تصویر کشیدن گوشه ای از فعالیت های خانه سازدهنی در این شانزده سال شروع شد و در ادامه شهرام شادان فر ضمن خیر مقدم به حاضرین، مروری بر روزهای سپری شده کردند و اهداف خانه سازدهنی از گذشته تا به امروز رو به تصویر کشیدند.

خانه سازدهنی در ابتدا با شعار “سازدهنی اسباب بازی نیست”  و با امید به تغییر نگاه به این ساز، وارد فعالیت جدی خود شد که بعد از مدتی به این موفقیت رسید و این روزها تمام تلاشش را می کند تا با شعار “سازدهنی برای همه” هر کسی که به این ساز علاقه مند است و محدودیت های سنی، شغلی و … بهش اجازه نمی دهد، به سمت سازدهنی برگرداند.
مراسم معرفی و تقدیر از اعضای خانه سازدهنی و دوستان عزیزی که برای موفقیت مجموعه تلاش می کنند، بخش دیگری از این مراسم بود.

مسابقه، هم نوازی و اجرای ارکستر خانه سازدهنی

در ادامه برنامه، مسابقه کوچیکی هم راستا با شانزدهمین سالگرد تاسیس خانه سازدهنی برگزار شد و شادی حاضرین رو دو چندان کرد.

دورهمی اعضای قدیمی خانه سازدهنی
مسابقه ۱۶مین سالگرد تاسیس خانه سازدهنی

آهنگ تولدت مبارک و Happy Birthday To You قطعاتی بود که نتش در اختیار حاضرین قرار گرفت و بعد از تمرینی کوتاه، همگی توانستند تولد خانه سازدهنی رو یک صدا بهش تبریک بگویند.

همنوازی اعضای قدیم و جدید خانه سازدهنی
همنوازی اعضای خانه سازدهنی( عکس بالا) و ارکستر خانه سازدهنی (عکس پایین) در ۱۶مین سالگرد تاسیس خانه سازدهنی

سپس ارکستر خانه سازدهنی با رهبری شهرام شادان فر به روی صحنه رفت، و قطعاتی از آلبوم شازده کوچولو رو اجرا کرد. در برخی از این قطعات، استاد مرادی با گیتار و کتایون خاکپور با پیانو، ارکستر خانه سازدهنی را همراهی نمودند.

در پایان برنامه، مراسم کیک و عکس های یادگاری دوستان عزیز بود و به این ترتیب یه روز به یاد موندنی دیگه در کنار بهترین ها رقم خورد و خاطره اش رو در ذهن همگی موندگار کرد.

شانزدهمین سالگرد تاسیس خانه سازدهنی
عکس یادگاری از شرکت کنندگان در ۱۶مین سالگرد تاسیس خانه سازدهنی

 

منبع: خانه سازدهنی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *