آلبوم Down and Out Blues

آلبوم Down and Out Blues

آلبوم Down and Out Blues آلبوم سازدهنی از سانی بوی ویلیامسون II است که در سال ۱۹۵۹ توسط Checker Records منتشر شده است.

سانی بوی ویلیامسون II، با نام اصلی الکس میلر، در نزدیکی میسیسیپی آمریکا به دنیا آمد. از سال ۱۹۵۳ سانی بوی II همكاري اش را با گروه Elmore James آغاز کرد كه بسيار راضي بود و موفقيت و تحسين هاي فراواني را به خاطر ضبط تقريباَ‌ ۷۰ آهنگ از سال ۱۹۵۵ تا ۱۹۶۴ براي كمپاني Checker از آن خود نمود. در اوايل دهه ۶۰  سانی بوی II چندين بار دور اروپا را سفر كرد و با گروه هاي  Yardbirds  و  Animals به ضبط آهنگ پرداخت و در چندين رسانه تلويزيوني در سرتاسر اروپا ظاهر گرديد.

در این آلبوم سازدهنی موزیسین های مشهوری مانند اوتیس اسپن، مادی واترز و ویلی دیکسون، سانی بوی II را همراهی کرده اند.

نخستین قطعات آلبوم Down and Out Blues که Don’t Start Me to Talkin و All My Love in Vain بودند را سانی بوی II در ۱۲ آگوست ۱۹۵۵ ضبط کرد و یک ماه بعد، به صورت تک آهنگ منتشر شدند.

آخرین قطعات این آلبوم سازدهنی نیز Wake Up Baby و Your Funeral and My Trial بودند که در ۲۷ام مارس ۱۹۵۸ ضبط شده اند.

در سال ۱۹۸۸ آلبوم Down and Out Blues برنده جایزه W.C. Handy شده است. تمام قطعات این آلبوم سازدهنی توسط سانی بوی ویلیامسون II نوشته شده اند.

آلبوم Down and Out Blues در جدول آلبوم های بریتانیا، در مقام ۲۰ام قرار دارد و هم اکنون برای دانلود شما عزیزان بر روی سایت خانه سازدهنی قرار گرفته است.

منبع : خانه سازدهنی

2 دیدگاه برای “آلبوم Down and Out Blues

  1. نام کاربری masoud.t.مایل به خروج من از سایت هستید؟متوجه متن: بیرون رفتن؟ به این صورت نیستم تازه ثبت نام کردم به عنوان عضو عادی به دنبال کلاس میگردم ترجیحا حضوری چون سابقه موسیقی در نوازندگی ندارم کلا کلاس موسیقی نداشتم .دو ساز تهیه کردم کرومیک۱۰۴۰ و study 24 بدون مشورت با اساتید .الانم روی نت ویک کلاس غیر حضوری ندیدم با این سازها کار کنند.اما دیدگاه من نسبت به سایت برای عنوان بالا بنجره: امروز کلا دنبال کلاس اموزش بودم البته حضوری ودر تهرانم نیستم این بهترین سایتی بود که در این مورد دیدم.این البوم برای اموزش بلوز خیلی عالیه و سانی خیلی مشهوره .ومن ازش استفاده کردم برای یادگیری البته سبک مورد علاقه من جاز هست .اما بلوز وسایر سبکها را نیز میخواهم یاد بگیرم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *