Pro Metronome مترونومی برای آیفون

مترونوم Pro Metronome برای آیفون

Pro Metronome ابزار بسیار قدرتمندی است که می تواند هم در تمرینات روزانه و هم در اجرای در صحنه، به کمکتان بیاید. امروزه بیش از ۴ میلیون نفر با این مترونوم کار می کنند.

نسخه رایگان برنامه Pro Metronome هم دارای ویژگی های زیادی است. استفاده از ۱۳ گزینه صوتی که یک مورد از آن ها، شمارش صوتی است، جزو برخی از ویژگی های این مترونوم قدرتمند می باشد.

در مترونوم همه چیز قابلیت تنظیم و تغییر دارد. شما می توانید صدای ضربه ها را تغییر بدهید و حتی تاکید و دینامیک هر ضربه را هم مشخص کنید. ( “f”، “mf”، “p”، “mute” ). هر چند که در نسخه حرفه ای تر این برنامه، امکانات کامل تری وجود دارد و امکان طراحی ریتم های پیچیده تر نیز وجود دارد.

این مترونوم از چندین روش برای نمایش و انتقال ضربه ها استفاده می کند که در نسخه رایگان آن فقط از صدا و قابلیت ویژوال استفاده کرده است، در حالی که در نسخه پولی این مترونوم، امکاناتی نظیر ویبره و فلش و Air Play Mode را هم پشتیبانی می کند. حالت ویژوال و ویبره برای زمانی که سازهایی با صدای بلند می نوازید و یا هنگامی که نیاز دارید ضربات را حس کنید، بسیار مفید است. حالت فلش این مترونوم از فلش دوربین موبایل شما استفاده می کند و قابل نمایش برای تمام اعضای گروه شما هم هست. و در نهایت با استفاده از Air Play Mode هم می توانید موبایل خود را به پروژکتور و یا Apple TV متصل کنید و از امکانات این مترونوم قدرتمند استفاده کنید.

Pro Metronome فقط برای کمک به نگه داشتن زمان طراحی نشده است، بلکه با استفاده از قابلیت Rhythm Trainer که در نسخه پولی این نرم افزار وجود دارد، شما را در یادگیری و درک بهتر ریتم کمک می کند. با استفاده از این ویژگی می توانید صدای ضربه ها را در میزان های خاصی قطع کنید و به این ترتیب به مغز خود امکان دنبال کردن ریتم و پر کردن فضای خالی را در زمان مناسب  می دهید. این ایده ای بسیار ساده و کاربردی است که تا به حال در هیچ برنامه دیگری استفاده نشده است.

این مترونوم ویژگی های دیگری هم دارد، قابلیت پخش در پس زمینه، قابلیت تنظیم میزان بلندی صدا و حتی قابلیت ذخیره و به اشتراک گذاری آهنگ و تمپو برای دوستانتان. این مترونوم یک برنامه قدرتمند، عالی و کاربردی برای تمام موزیسین هایی است که دوست دارند به روز باشند.

 

 

لینک دانلود از سایت iTunes

 

لینک دانلود از سایت سیب اپ

 

منبع: خانه سازدهنی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *